Vytlačiť stránku. Poslať odkaz na stránku emailom.
English language English


Dáta
Katalóg dát

ISSP Slovensko 2014
o výskume | zoznam premenných | prístup k dátam

Detail premennej b13

Názov: b13
Popis premennej: b13.Uveďte názov vášho hlavného zamestnania. Zároveň ho čo najpodrobnejšie opíšte: aká je náplň Vašej práce, čo máte na starosti, atď. (kodovanie ISCO 1988)

Znenie otázky:
Uveďte, prosím, názov vášho hlavného zamestnania. Zároveň ho čo najpodrobnejšie opíšte: aká je náplň vašej práce, čo máte na starosti, atď. (Nestačí "robotník", prosíme o bližšie určenie, napr. robotník pri páse vo výrobe motorov, nestačí učiteľ, ale napr. učiteľ na ZŠ, učiteľ na konzervatóriu) Použite dve aj viacero slov, nepoužívajte skratky. Ak ste podnikateľ alebo živnostník, uveďte prosím, v akej oblasti podnikáte. Uveďte, prosím, názov vášho posledného hlavného zamestnania. Zároveň ho čo najpodrobnejšie opíšte: aká bola náplň vašej práce, čo ste mali na starosti, atď. (Nestačí "robotník", prosíme o bližšie určenie, napr. robotník pri páse vo výrobe motorov, nestačí učiteľ, ale napr. učiteľ na ZŠ, učiteľ na konzervatóriu) Použite dve aj viacero slov, nepoužívajte skratky. Ak ste naposledy boli podnikateľ alebo živnostník, uveďte prosím, v akej oblasti ste podnikali.

PopisHodnota Frekvencia*%*
neodpovedal/a 0 42 100

Štatistika odpovedí

Celkový počet odpovedí:
Platné odpovede: 1050
Minimálna / maximálna hodnota: 106 / 0
Priemer / štandardná odchýlka: 9331 /

[ predošlá premenná ] | [ nasledujúca premenná ][ spät ]

*Upozornenie: Frekvencie a percentá sú počítané z neváženého dátového súboru. V prípade, že dáta neboli zbierané kvótnym výberom je potrebné tieto čísla brať len ako informatívne, nakoľko sa výsledné hodnoty v porovnaní s preváženým súborom môžu výraznejšie líšiť.
  Stránka používa Ultimate Dropdown Menu by UDM4 Team.
(c) Slovenský archív sociálnych dát, 2004 - 2024, podrobnosti nájdete tu.