Vytlačiť stránku. Poslať odkaz na stránku emailom.
English language English


Dáta
Katalóg dát

ISSP Slovensko 2014
o výskume | zoznam premenných | prístup k dátam

Detail premennej b20

Názov: b20
Popis premennej: b20.Uveďte názov hlavného zamestnania Vášho manžela(ky)/ partnera(ky). Popíšte ho čo najpodrobnejšie: aká je / bola náplň jeho/jej práce, čo má na starosti, atď. (kodovanie ISCO 1988)

Znenie otázky:
Uveďte, prosím, názov hlavného zamestnania vášho manžela(ky)/ partnera(ky). Opíšte ho čo najpodrobnejšie: aká je náplň jeho/jej práce, čo má na starosti, atď. (Nestačí "robotník", prosíme o bližšie určenie, napr. robotník pri páse vo výrobe motorov, nestačí učiteľ, ale napr. učiteľ na ZŠ, učiteľ na konzervatóriu) Použite dve aj viacero slov, nepoužívajte skratky. Ak je podnikateľ alebo živnostník, uveďte prosím, v akej oblasti podniká. Uveďte názov posledného hlavného zamestnania vášho manžela(ky)/ partnera(ky). Opíšte ho čo najpodrobnejšie: aká bola náplň jeho/jej práce, čo mal/-a na starosti, atď. (Nestačí "robotník", prosíme o bližšie určenie, napr. robotník pri páse vo výrobe motorov, nestačí učiteľ, ale napr. učiteľ na ZŠ, učiteľ na konzervatóriu) Použite dve aj viacero slov, nepoužívajte skratky. Ak naposledy bol/-a podnikateľ alebo živnostník, uveďte prosím, v akej oblasti podnikal/-a.

PopisHodnota Frekvencia*%*
neodpovedal/a 0 34 100

Štatistika odpovedí

Celkový počet odpovedí:
Platné odpovede: 573
Minimálna / maximálna hodnota: 583 / 0
Priemer / štandardná odchýlka: 9322 /

[ predošlá premenná ] | [ nasledujúca premenná ][ spät ]

*Upozornenie: Frekvencie a percentá sú počítané z neváženého dátového súboru. V prípade, že dáta neboli zbierané kvótnym výberom je potrebné tieto čísla brať len ako informatívne, nakoľko sa výsledné hodnoty v porovnaní s preváženým súborom môžu výraznejšie líšiť.
  Stránka používa Ultimate Dropdown Menu by UDM4 Team.
(c) Slovenský archív sociálnych dát, 2004 - 2024, podrobnosti nájdete tu.