Vytlačiť stránku. Poslať odkaz na stránku emailom.
English language English


Dáta
Katalóg dát

CSES a ISSP Slovensko 2020
o výskume | zoznam premenných | prístup k dátam

Detail premennej B19_1

Názov: B19_1
Popis premennej: B19_1. Ak je / bol-a podnikateľ-ka alebo živnostník-čka, uveďte, v akej oblasti podniká / podnikal-a a aká je / bola náplň jeho / jej práce?|NÁZOV ZAMESTNANIA:

Znenie otázky:
Uveďte názov hlavného zamestnania Vášho manžela(ky)/ partnera(ky). Popíšte ho čo najpodrobnejšie: aká je / bola náplň jeho/jej práce, čo má na starosti, atď. (Nestačí "robotník", prosíme o bližšie určenie, napr. robotník pri páse vo výrobe motorov.) Použite dve aj viacero slov, nepoužívajte skratky. Ak je / bol-a podnikateľ-ka alebo živnostník-čka, uveďte, v akej oblasti podniká / podnikal-a a aká je / bola náplň jeho / jej práce? 1 NÁZOV ZAMESTNANIA
Uveďte názov hlavného zamestnania Vášho manžela(ky)/ partnera(ky). Popíšte ho čo najpodrobnejšie: aká je / bola náplň jeho/jej práce, čo má na starosti, atď. (Nestačí "robotník", prosíme o bližšie určenie, napr. robotník pri páse vo výrobe motorov.) Použite dve aj viacero slov, nepoužívajte skratky. Ak je / bol-a podnikateľ-ka alebo živnostník-čka, uveďte, v akej oblasti podniká / podnikal-a a aká je / bola náplň jeho / jej práce? 1 NÁZOV ZAMESTNANIA:

PopisHodnota Frekvencia*%*
Not mentioned 0 91 9.07
Mentioned 1 477 47.56
Sysmiss 435 43.37

Štatistika odpovedí

Celkový počet odpovedí:
Platné odpovede: 568
Minimálna / maximálna hodnota: 435 /
Priemer / štandardná odchýlka: /

[ predošlá premenná ] | [ nasledujúca premenná ][ spät ]

*Upozornenie: Frekvencie a percentá sú počítané z neváženého dátového súboru. V prípade, že dáta neboli zbierané kvótnym výberom je potrebné tieto čísla brať len ako informatívne, nakoľko sa výsledné hodnoty v porovnaní s preváženým súborom môžu výraznejšie líšiť.
  Stránka používa Ultimate Dropdown Menu by UDM4 Team.
(c) Slovenský archív sociálnych dát, 2004 - 2024, podrobnosti nájdete tu.